معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سخنان رئیس جمهور در خصوص خروج اقتصاد از رکود، گفت: تاکید دولتمردان به موضوع خروج از رکود، به بازگشت رونق به تولید کشور مطابق با آمارهای رسمی رشد این بخش برمی گردد.
معاون نعمت‌زاده خبرداد:دلیل روحانی برای اعلام خبر خارج شدن اقتصاد از رکود/ رونق به تولید کشور بازگشت
اطلاعیه انجمن صنایع نساجی ایران
هیات مدیره انجمن صنایع نساجی ایران با اکثریت اعضای هیات مدیره خود در روز دوشنبه مورخ سوم مهر ماه نود وشش در محل دفتر انجمن تشکیل جلسه داد هیات مدیره انجمن صنایع نساجی ایران با اکثریت اعضای هیات مدیره خود در روز دوشنبه مورخ سوم مهر ماه نود وشش در محل دفتر انجمن تشکیل جلسه داد و پس از بحث و تبادل نظر در خصوص استعفای جناب آقای محمدمهدی رئیس زاده از سمت دبیرکل انجمن ضمن سپاس و تقدیر در مدت تصدی نامبرده در این مسئولیت به اتفاق آرا با استعفای ایشان موافقت کردند. و تا تعیین دبیرکل جدید ، اداره امورات دبیرخانه به ریاست هیات مدیره انجمن تفویض گردید.
فراخوان کلوپ بازرگانان جوان ایران و آلمان
برای دریافت اطلاعات بیشتر به فایل پیوستی مراجعه فرمائید.
نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کابل 9 لغایت 12 آبان 96
علاقه مندان به حضور در این نمایشگاه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به فایل پیوستی مراجعه فرمایند.
حضور هیأت تجاری از اتاق بازرگانی میلان (پروموس)-دوشنبه 3 مهر ماه 96
بدینوسیله به استحضار می رساند یک هیأت تجاری از بخش بین المللی اتاق بازرگانی میلان (پروموس) به منظور دیدار و مذاکره با اعضا محترم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در روز دوشنبه 3 مهر ماه 1396 مطابق با 25 سپتامبر 2017 در تهران حضور خواهند یافت.
دعوت به حضور در جلسه تبادل افکار پیرامون مسائل صادراتی عراق و تأسیس شرکت خدمات صادراتی ایرانی-عراقی- سه شنبه 21 شهریور ماه
تغییر مکان جلسه تبادل افکار پیرامون مسائل صادراتی عراق بدینوسیله به استحضار می رساند جلسه تبادل افکار با حضور سفیر عراق در ایران در تاریخ 96/06/21 و در آدرس جدید تشکیل می گردد. مکان: تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان شهید موسوی(فرصت) پلاک 175 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران- طبقه هشتم-سالن جلسات/ساعت 14-16 برای دریافت متن دعوتنامه به فایل پیوستی مراجعه فرمائید.
حضور هیآت تجاری به سرپرستی نائب رئیس کنفدراسیون صنایع هند- سه شنبه 14 شهریورماه 96
علاقه مندان به حضور در نشستی که با حضور هیأت تجاری از کشور هند برگزار می گردد می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به فایل پیوستی مراجعه فرمایند.
نمایشگاه اکسپو پاکستان- 9 الی 12 نوامبر 2017- کراچی
جهت کسب اطلاعات بیشتر به فایل پیوستی مراجعه فرمائید.
اولین نمایشگاه بین المللی صنعت - باکو - 22 لغایت 24 شهریور
برای دریافت اطلاعات بیشتر این نمایشگاه به فایل پیوستی مراجعه فرمائید.
نمایشگاه اکسپو 2017 اندونزی ، 29 شهریور لغایت 1 مهر 96
برای دریافت اطلاعات بیشتر این نمایشگاه به فایل پیوستی مراجعه فرمائید.
همایش تجاری ایران و سوریه با حضور یک هیأت تجاری از کشور - 9 مرداد ماه 96
برای کسب اطلاعات بیشتر به فایل پیوستی مراجعه فرمائید.
نظرسنجی برنامه ریزی تورهای نمایشگاهی انجمن صنایع نساجی ایران
با توجه به سخت گیریهای اخیر برخی سفارتخانه ها در صدور روادید، بدینوسیله از اعضای محترم انجمن صنایع نساجی ایران درخواست می شود تا با مراجعه به فایل پیوستی نمایشگاههای مد نظر خود جهت بازدید را اعلام فرمایند تا نسبت به اولویت بندی و برنامه ریزی برای برگزاری تورهای تخصصی در این خصوص اقدام بعمل آید.
فراخوان نمایشگاه بین المللی بازرگانی سوریه -26 مرداد لغایت 1 شهریور 96
اعضای محترم با عنایت به برگزاری نمایشگاه بین المللی بازرگانی سوریه از تاریخ 26 مرداد لغایت 1 شهریور ماه 96 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی دمشق و با توجه به بررسی های بعمل آمده و همچنین اعلام نیاز نهادهای دولتی و خصوصی سوریه درخصوص نیازمندیهای کشور یاد شده و توانمندیها و پتانسیل های صادراتی ایران از آن شرکت دعوت می شود تا با حضور در نمایشگاه مذکور نسبت به بررسی دقیق نیازهای طرفهای سوری و توانمندیهای خو اقدام نمایند.
نمایشگاه و کنفرانس بین المللی جاده ابریشم دریایی گواندونگ در قرن 21 - دهم مرداد ماه 96
برای دریافت اطلاعات بیشتر به فایل پیوستی مراجعه فرمائید.
ششمین نمایشگاه بین المللی نساجی و پوشاک واسترا2017 -30 شهریور الی 2 مهر 96-هند
به پیوست تصویر یادداشت سفارت هند در تهران در خصوص برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی نساجی و پوشاک واسترا2017 که از 96/06/30 تا 1396/07/02 در شهر جیپور هند برگزار می شود جهت اطلاع تقدیم می گردد.
برگزاری پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت اذربایجان - 22 لغایت 24 شهریور ماه
اعضای محترم احتراماً به پیوست تصویر نامه شرکت بازرگانی بین المللی پارس تجارت پگاه در خصوص برگزاری پاویون ج.ا.ایران در نمایشگاه بین المللی صنعت آذربایجان در فضایی بالغ بر 1000 مترمربع از تاریخ 22 لغایت 24 شهریور ماه جهت اطلاع تقدیم می گردد.
ملاقات تجاری با هیأت کره ای- 2 مرداد 96
برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این رویداد به فایل پیوستی مراجعه فرمائید.
.کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت نساجی نیوز می باشد
Copyright © 2010 nasajinews. All rights reserved