پنجاه و ششمین مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنایع نساجی ایران با حضور حدنصاب اعضای این انجمن راس ساعت 18 روز یكشنبه مورخ 96/4/25 در طبقه دهم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی ایران برگزار شد .
گزارشی از پنجاه و ششمین مجمع عمومی عادی انجمن صنایع نساجی ایران
اعلام مرجع اطلاع رسانی در خصوص دستورالعمل اجرایی اخذ و شناسه کالا
اعضای محترم پیرو ابلاغ دستورالعمل اجرایی اخذ و نصب شناسه کالا می توانید از سامانه www.mimt.gov.ir/shenase به عنوان صفحه مرجع اطلاع رسانی استفاده نمائید.
مراحل مقدماتی راه‌اندازی شهرک پوشاک ایران‎
تفاهم‌نامه همکاری و هم‌افزایی در تشکیل تعاونی تأمین نیاز تولیدکنندگان صنعت پوشاک کشور و ساخت و راه‌اندازی شهرک صنعتی پوشاک کشور در منطقه فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) امضا شده است.
نامه ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه کشور درخصوص مصوبات جلسه هیأت امنای صندوق توسعه ملی مورخ 96/03/27
به پیوست تصویر نامه شماره 1254182 مورخ 96/04/14 رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص مصوبات جلسه هیأت امنای صندوق توسعه ملی مورخ 96/03/27 جهت استحضار و بهره برداری تقدیم می گردد.
ابلاغیه گمرک جمهوری اسلامی ایران در خصوص رویه صادرات جهت تسریع و تسهیل تشریفات گمرکی
اعضای محترم احتراماً به پیوست تصویر ابلاغیه گمرک جمهوری اسلامی ایران به شماره 96/206379 مورخ 1396/3/29 درخصوص رویه صادرات جهت تسریع و تسهیل تشریفات گمرکی جهت استحضار و بهره برداری تقدیم می گردد.
معاون وزیر تعاون خبر داد؛ تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان پوشاک تشکیل شد‎
سید حمید کلانتری در مراسم امضای تفاهم نامه پنج جانبه تشکیل تعاونی تامین نیاز تولیدکنندگان پوشاک و احداث شهرک صنعتی پوشاک افزود: امروز یکی از بهترین انواع تعاونی‌های تامین نیاز کشور تشکیل شد.
فراخوان مشارکت در اولین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات نساجی و پوشاک، تجهیزات و صنایع وابسته(IRANTEX TECH-ITT2018)
این نمایشگاه در تاریخ 25 لغایت 28 دی ماه سال 96 به مدت 4 روز در محلی دائمی نمایشگاههای بین المللی شهر افتاب برگزار می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت فرم مشارکت به فایل پیوستی مراجعه فرمائید.
برگزاری جلسه مشترک اتحادیه تولید و صادرات صنایع نساجی و پوشاک ایران با اتحادیه صادرکنندگان نساجی و پوشاک ترکیه و اتحادیه صادرکنندگان مواد اولیه و نساجی استانبول‎
در این دیدار آقایان مهندس حریری، مجید نامی ، شاهرخ جعفری وسعید جلالی قدیری از اتحادیه با جمعی از اعضای هیات مدیره این دو تشکل ترک و رییس هیات مدیره سندیکای صادرکنندگان ترکیه به همراه آقای مالکی مدیر کشورهای در حال توسعه اتاق بازرگانی تهران حضور داشتند.
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان پوشاک خبر داد: کاهش واردات پوشاک قاچاق/هیچگاه قاچاق به صفر نمی‌رسد‎
ابوالقاسم شیرازی در پاسخ به سوالی در خصوص تاثیرگذاری اجرای طرح‌هایی مانند رونمایی از سامانه تجارت و نصب شناسه تولید بر روی کالاها، اظهار کرد: ما از هرگونه طرحی که به رصد و کنترل واردات کالای غیرمجاز منجر شود استقبال می‌کنیم اما به هر صورت اجرای اینگونه طرح‌ها نیازمند تحقیقات گسترده است و در صورتی که اجرای چنین طرح‌هایی به شکل پخته و تحقیق کرده انجام نشود ممکن است نتایجی مانند طرح شبنم به دنبال داشته و نیمه تمام بماند.
مهـــــــــــــــــــــــــــــم و فـــــــــــــــــــــــــــــوری: درخواست اطلاعات از واحدهای تولیدی-صادراتی
اعضای محترم تولیدی - صادراتی نظر به اینکه براساس اهداف تعیین شده صادرات غیرنفتی کشور در سال 1396 رشد حدود 22 درصد صادرات نسبت به سال 1395 در نظر گرفته شده است و نقش اعضای تشکل ها در تحقق اهداف مزبور حائز اهمیت می باشد لذا خواهشمند است فرم اکسل پیوست شده را در اسرع وقت تکمیل نموده و با همان فرمت به آدرس ایمیل info@aiti.org.ir ارسال نمائید. برای دریافت فایل اکسل به سایت انجمن صنایع نساجی بخش نظرسنجی مراجعه فرمایید.
تابلوهای پوشاک برندهای خارجی فاقد مجوز، هفته آینده برچیده می‌شود
علی‌اکبر پوراحمد‌نژاد گفت: با عنایت به اینکه در بررسی‌های سال گذشته ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در سطح عرضه نمونه‌هایی از تابلوهای برندهای پوشاک بدون مجوز و غیرمجاز شناسایی شد، بنابراین موضوع جمع‌آوری این تابلوها در جلسات ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان حمایت به طرح گذاشته شد.
تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن در بخش های مختلف‎
تجلیل از پیشکسوتان و واحدهای برتر صنعتی، صنایع معدنی غیرفلزی و طرح های برتر از مهم ترین بخش های مراسم روز ملی صنعت و معدن بود. در این مراسم هم چنین از خوشه کسب و کار توسعه یافته برتر تجلیل شد و کارآفرینان برتر زن و جوان معرفی شدند.
تبریک به مدیریت محترم خوشه پوشاک کردآباد
مدیریت محترم خوشه پوشاک کردآباد با سلام احتراماً انتخاب آن شرکت به عنوان واحد نمونه صنعت نساجی و دریافت لوح تقدیر در روز صنعت و معدن را که نشان از حسن مدیریت و تلاش پرسنل آن شرکت دارد را خدمت حضرتعالی و همکاران محترم تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش آن شرکت را از خداوند متعال مسألت داریم. با سپاس و تجدید احترام محمدمهدی رئیس زاده دبیرکل انجمن صنایع نساجی ایران
تبریک به آقای حسن صفرپور کلور
جناب آقای حسن صفرپور کلور مدیریت محترم شرکت نسیم خواب با سلام احتراماً انتخاب آن شرکت به عنوان واحد نمونه صنعت نساجی و دریافت لوح تقدیر در روز صنعت و معدن را که نشان از حسن مدیریت و تلاش پرسنل آن شرکت دارد را خدمت حضرتعالی و همکاران محترم تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش آن شرکت را از خداوند متعال مسألت داریم. با سپاس و تجدید احترام محمدمهدی رئیس زاده دبیرکل انجمن صنایع نساجی ایران
تبریک به آقای دکتر بهروز محمدی
جناب آقای دکتر بهروز محمدی مدیریت محترم شرکت ره آورد ساینا دلیجان با سلام احتراماً انتخاب آن شرکت به عنوان واحد نمونه صنعت نساجی و دریافت لوح تقدیر در روز صنعت و معدن را که نشان از حسن مدیریت و تلاش پرسنل آن شرکت دارد را خدمت حضرتعالی و همکاران محترم تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش آن شرکت را از خداوند متعال مسألت داریم. با سپاس و تجدید احترام محمدمهدی رئیس زاده دبیرکل انجمن صنایع نساجی ایران
تبریک به آقای مجتبی زین العابدین زاده
جناب آقای مجتبی زین العابدین زاده مدیریت محترم شرکت موکت نگین مشهد با سلام احتراماً انتخاب آن شرکت به عنوان واحد نمونه صنعت نساجی و دریافت لوح تقدیر در روز صنعت و معدن را که نشان از حسن مدیریت و تلاش پرسنل آن شرکت دارد را خدمت حضرتعالی و همکاران محترم تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش آن شرکت را از خداوند متعال مسألت داریم. با سپاس و تجدید احترام محمدمهدی رئیس زاده دبیرکل انجمن صنایع نساجی ایران
تبریک به آقای مجید باعرضه
جناب آقای مجید باعرضه مدیریت محترم شرکت لیلیان بافت یزد با سلام احتراماً انتخاب آن شرکت به عنوان واحد نمونه صنعت نساجی و دریافت لوح تقدیر در روز صنعت و معدن را که نشان از حسن مدیریت و تلاش پرسنل آن شرکت دارد را خدمت حضرتعالی و همکاران محترم تبریک عرض نموده و توفیق بیش از پیش آن شرکت را از خداوند متعال مسألت داریم. با سپاس و تجدید احترام محمدمهدی رئیس زاده دبیرکل انجمن صنایع نساجی ایران
معاون وزیر: میزان قاچاق کالا در دولت یازدهم 50 درصد کاهش یافت‎
یدالله صادقی پنجشنبه شب در مراسم جشن روز ملی صنعت و معدن در محل نمایشگاه بین المللی مشهد افزود: وضعیت بهبود یافته امروز نسبت به سالهای نه چندان دور خواسته مردم و تلاش همه قوای نظام بوده است اما هنوز تا رسیدن به حل مطلوب فاصله زیادی وجود دارد.
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان‌ رضوی: پوشاک و منسوجات عمده‌ترین کالای قاچاق در خراسان‌رضوی است‎
محمدابراهیم افشاری در نشستی خبری در محل سالن جلسات اداره‌کل ارشاد خراسان‌رضوی اظهار داشت: طبق برنامه توسعه ششم باید سالانه تا 10 درصد از میزان قاچاق کاهش یابد. در استان در این جهت هماهنگی بسیار خوبی بین دستگاه‌ها شکل گرفته، 24 دستگاه در این حوزه مسئولیت دارند و باید با قاچاق برخورد کنند.
.کلیه حقوق این اثر متعلق به سایت نساجی نیوز می باشد
Copyright © 2010 nasajinews. All rights reserved